Aloes do picia – najlepszy przepis na zdrowie

Aloes do picia – najlepszy przepis na zdrowie

Dobra kondycja, zdrowe, wysportowane ciało, piękna i promienna cera – to marzenia wielu ludzi. Niestety większość z nas prowadzi bardzo szybki tryb  życia i coraz częściej nie mamy czasu na to, aby zadbać o siebie. Są jednak sposoby, które pomogą nam utrzymać nasz organizm w dobrym  stanie przez długie lata. Takim sposobem jest spożywanie aloesu. Prawdopodobnie część czytelników zdziwi się teraz, jak można pić aloes? Można, a nawet trzeba. 

Aloes – skąd pochodzi?

Aloes to sukulent, czyli roślina magazynująca wodę w liściach, który pochodzi z terenów Półwyspu  Arabskiego, Afryki oraz Madagaskaru. W Polsce aloes to jednak z wielu roślin, które hodujemy w doniczkach. Dlatego prawdopodobnie większość czytelników wie, że jest to roślina o bardzo mięsistych liściach. Po ich rozkrojeniu naszym oczom ukarze się miąższ. I właśnie ten miąższ jest cudowną substancją, która ma bardzo pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu człowieka. 

Na świecie rośnie około 400 różnych gatunków tego sukulenta, ale tylko 20 z nich ma lecznicze właściwości. Są to między innymi aloes drzewiasty oraz zwyczajny, które znalazły zastosowanie w głównie w dermatologii i kosmetyce. 

O tym, że aloes dobrze radzi sobie w przypadku oparzeń i ran wiedziały już nasze prababcie i babcie. Lecznicze właściwości aloesu doceniono już kilka wieków temu. W zamierzchłych stosowano go między innymi do balsamowania ciał zmarłych.

aloes do picia

Sok z aloesu – źródło zdrowia

Obecnie na rynku można spotkać się z sokiem z aloesu. Jednym z producentów tego specyfiku jest forma DuoLife. Specjaliści firmy DuoLife postawili sobie za cel stworzenie w 100% naturalnego soku bogatego w składniki aktywne, które są łatwo przyswajalne przesz nasz organizm. 
Aloes ma działanie nawilżające oraz łagodzące. Dzięki temu bardzo dobrze wpływa na stan naszych włosów. Jest także stosowany w przypadku walki ze zbędnymi kilogramami. Regularne spożywanie aloesu DuoLife oczyszcza ciało człowieka i zapewnia pełną regenerację sił witalnych. Już od wielu lat specjaliści wiedzą, że sok z aloesu wspomaga trawienie i wchłanianie w jelitach. To wszystko pomaga osobom, które toczą często nierówną walkę z nadwagą. 

Aloes DuoLife – skład i dawkowanie

Ten niezwykły suplement zadba nie tylko o zgrabną sylwetkę czy piękne włosy. Sok firmy DuoLife został wzbogacony o oregano, które także usprawnia procesy trawienne i poprawia przyswajanie witamin oraz związków mineralnych. Dodatkowo oregano jest bardzo bogate w antyoksydanty, co pozwala na walkę z wolnymi rodnikami.

Kolejnym ważnym elementem suplementu diety jest miód wielokwiatowy. Już od wielu wieków ludzie zdają sobie sprawę z tego, że jest to prawdziwa bomba witaminowa. Miód charakteryzuje się głównie wysoką zawartością krzemu. Jest to pierwiastek odpowiadający za odnowę skóry i włosów.

Sok z aloesu DuoLife najlepiej spożywać raz dziennie, przed posiłkiem. Zalecana dawka wynosi od 25 ml do 50 ml. Warto także pamiętać, że nie stosowanie go nie jest zalecane w przypadku kobiet w ciąży oraz młodych mam, które karmią piersią. To samo dotyczy osób ze schorzeniami jelit, nerek oraz tych, którzy walczą z hemoroidami. Więcej na stronie https://duoaloes.pl/.

Kontakt do redakcji:

E-mail: support@lira.net.pl