Blueberry - nasiona marihuany w Ganja Farmer

Blueberry - nasiona marihuany w Ganja Farmer

W Polsce posiadanie i hodowanie marihuany jest zabronione prawnie, lecz w sprzedaż i posiadanie nasion konopi indyjskich jest legalne i można je dostać bez problemu przez internet, a nawet w sklepach stacjonarnych. Nasiona można kupić w celach kolekcjonerskich, lecz hodowanie krzaka jest w Polsce nielegalne. Bluberry - to nasiona marihuany, które są bardzo popularne na świecie. 

Blueberry to specjalistyczna odmiana marihuany, która powstała w latach 70 w Kalifornii. Została wyhodowana z trzech szczepów (Afgańskiej Indica, Landrace Highland Thai oraz Tajskiej Purple) i pracowano nad nią przez ponad 10 lat. Ta odmiana charakteryzuje się zwiększonym poziomem THC (ok. 18%) oraz CBD ok. 0.10%.  Blueberry to w 20% Sativa i w 80% Indica. W sklepie Ganja Farmer znajdziecie wiele ciekawych odmian nasion.

Bluberry - nasiona marihuany i ich hodowla 

Uzyskanie Blueberry było przełomem dla wszystkich hodowców, ponieważ wyhodowanie tej odmiany zajęło lata selektywnej hodowli, a w dodatku nigdy nie krzyżowano ze sobą tych trzech odmian, z której powstało Blueberry. Kiedy wyhodowano pierwsze krzaki, przekazano je do banku nasion, w celu dalszej pracy nad tym szczepem. Dzisiaj ta odmiana uchodzi za wyjątkową, dzięki niektórym właściwościom rośliny - chociażby skłonności rośliny na zmianę barwy na fioletową lub niebieską przy niższych temperaturach.

Blueberry stało się podstawą i ojcem wszystkich odmian “Blue” i uzyskało aprobatę hodowców na całym świecie, dzięki swoim obfitym plonom. Do dzisiaj ta odmiana jest bardzo ważna, ponieważ na jej bazie powstało wiele nowych hybryd. To tylko potwierdza jak rewolucyjne i przełomowe było wyhodowanie tej odmiany. Warto wspomnieć, że Blueberry zdobyło wiele nagród na całym świecie, dlatego właśnie w Ganja Farmer dostaniesz właśnie te i inne nasiona kolekcjonerskie konopi indyjskich. 

Blueberry

Póki co w Polsce zmiany prawne dotyczące konopii nie ulegają przeobrażeniu, więc może jeszcze minąć wiele czasu, zanim uprawa na własny użytek będzie dozwolona. Na razie możesz zadowolić Blueberry - nasionami marihuany i innymi. Z pewnością każdy szanowany się koneser chce mieć w swojej kolekcji nasiona rośliny, która przyczyniła się do zrewolucjonizowania hodowli konopi indyjskich. Na szczęście prawo w Polsce pozwala na posiadanie nasion, przez co kolekcjonowanie ich jest w pełni legalne.

Medyczne zastosowanie Blueberry 

Odmiana ta charakteryzuje się medycznymi właściwościami. Działa uspokajająco i pozwala zwalczać stres po ciężkim dniu, a także łagodzi stany lękowe oraz ból i ma właściwości antydepresyjne. W Polsce stosowanie medycznej marihuany dopiero raczkuje, lecz w przyszłości może się okazać, że Blueberry będzie miało swój wkład w medycynę.

Jeżelu jesteś koneserem, który kolekcjonuje nasiona marihuany, z pewnością będziesz chciał mieć Blueberry w swojej kolekcji. W tym celu warto odwiedzić stronę Ganja Farmer. Odmiana ta jest na swój sposób wyjątkowa i znana na całym świecie. Jeżeli polskie prawo się zmieni, to być może Blueberry będzie jednym z najpopularniejszych odmian konopi na rynku.