Czy korzystnie jest wynająć biuro na Woli i Mokotowie?

Czy korzystnie jest wynająć biuro na Woli i Mokotowie?

​Wynajęcie biura w Warszawie często łączy się z dużymi kosztami. Czy aby na pewno? Pewne inwestycje, jak wiedzą znamienici Przedsiębiorcy, szybko się zwracają i w przypadku wynajęcia biura na główną siedzibę lub oddział dobra lokalizacja może przynieść duże zyski. Gdzie zatem szukać najlepszych ofert na wynajęcie biura w Warszawie?

Wynajęcie biura na Mokotowie – czy to się opłaci?

Mokotów to jedna z bardziej nobliwych części miasta. Dlaczego? Słynie z bogatej historii, a jednocześnie graniczy ze Śródmieściem, gdzie dzieje się centrum wszystkiego, w tym także biznesu. Mokotów obfituje zarówno w urokliwe kamienice, jak i bardzo dobrze prosperujące biurowce, które mogą stanowić wizytówkę Twojej firmy.

Innym ułatwieniem na Mokotowie jest jego dobre położenie pod względem komunikacyjnym. Jeżdżą tu zarówno tramwaje, autobusy, ale przede wszystkim – przez środek dzielnicy biegnie pierwsza linia metra. Co Ci to daje? Może klienci przyjadą limuzyną, może nie, ale trzeba pamiętać, ze Twoi pracownicy chętnie zatrudnią się w firmie, do której będą mieli dobry dojazd.

Można powiedzieć, że Mokotów to swojego rodzaju zagłębie biznesu, bowiem wokół ulicy Postępu skoncentrowana jest działalność „Wielkich Graczy”, którzy mają tu oddziały zatrudniające setki pracowników, a biurowce są rozchwytywane. To nie tylko dobre miejsce dla ulokowania działalności pod względem atrakcyjności położenia, ale także do nawiązywania ciekawych znajomości i goszczenia zamożnych klientów. Zainwestowane pieniądze w biura do wynajęcia Mokotów Warszawa Szybko się zwrócą, gdyż ta lokalizacja pozwali rozwinąć skrzydła Twoim pracownikom, a co za tym idzie – Twojej działalności biznesowej!

Wynajęcie biura na Woli – czy to odpowiednie miejsce na biuro?

Wola to dzielnica często pomijana przy wyborze miejsca na siedzibę lub filię firmy. Niesłusznie. Wola graniczy ze Śródmieściem, Żoliborzem, Bemowem, Włochami i Ochotą. Żoliborz jest właściwie traktowany jako Centrum i zarówno tutaj, jak i w Śródmieściu królują zawyżone ceny! W tym biurowców. Dlatego warto przesunąć nieco granicę działalności i skierować swoje zainteresowanie w kierunku biura do wynajęcia Wola Warszawa W celu optymalizacji kosztów przy jednoczesnym zachowaniu dużych zysków. Dzielnica Wola graniczy z Żoliborzem poprzez ulicę Jana Pawła II i po stronie Woli ceny są już znacznie niższe, niż gdzie indziej, a tutaj przecież dzieje się biznes!

Klientom łatwo będzie dojechać do biura znajdującego się na Woli, gdyż tutaj znajdują się dobrze skomunikowane drogi, w tym trasa „7”. Na Woli znajduje się także hala EXPO XXI, w której w łatwy sposób zorganizujesz konferencję, targi lub takie wydarzenie, które rozsławi Twoją działalność zawodową. Na Woli znajduje się także Dworzec Zachodni, który od lat rozbudowuje swoją infrastrukturę, a kontrahenci nie zawsze chcą przedzierać się przez stołeczne korki, dlatego możliwość dojazdu na Dworzec Zachodni byłaby dla nich atrakcyjna.

Wola to jak najbardziej odpowiednie miejsce na siedzibę lub oddział Twojej firmy. Pamiętaj, że jest tutaj taniej niż na przykład na Śródmieściu, ale dobrze przeglądaj oferty! Ceny za wynajem powierzchni biurowej najczęściej podawana są w euro za metr kwadratowy powierzchni biura i za parking, natomiast koszty eksploatacyjne już w polskich złotych. Dlatego opłaci się rozważyć zarówno Mokotów, jak i Wolę.

Artykuł partnera

Kontakt do redakcji:

E-mail: support@lira.net.pl