Delikatne i zawsze schludne dywany, które można prać

Delikatne i zawsze schludne dywany, które można prać

Dywany do prania w pralce są idealną dekoracją i mają poza tym tego wiele zalet. To oczywiście tego rodzaju dodatki stawiają tak zwaną kropkę nad „i” w ulepszaniu aranżacji pokoju dziecięcego, salonu czy sypialni. Dywany to nadzwyczaj interesująca forma wyposażenia naszych wnętrz w połączeniu z banalnym sposobem ich czyszczenia.

Dywany do prania w pralce są idealną dekoracją i mają poza tym tego wiele zalet. To oczywiście tego rodzaju dodatki stawiają tak zwaną kropkę nad „i” w ulepszaniu aranżacji pokoju dziecięcego, salonu czy sypialni. Dywany to nadzwyczaj interesująca forma wyposażenia naszych wnętrz w połączeniu z banalnym sposobem ich czyszczenia.

Dywany, które można prać w pralce w pokoju dziecięcym

Dziecięce dywany, które można prać w pralce to nowina na rynku, która spotkała się z niesamowicie serdecznym przyjęciem pośród mam. Ten prosty a jednocześnie tak zadziwiający sposób prania, zgromadził już ogromną rzeszę fanów. Ktoś w końcu wpadł na pomysł aby można było po prostu włożyć go do pralki i wyprać. Nasze dziecięce dywany bez problemu mieszczą się w pralce o wsadzie od 6 kg a częstotliwość cyklów prania nie ma wpływu na estetyke ani na zużycie ich włókien. Dywan do prania w pralce nawet po kilkunastu cyklach nadal będzie delikatny i puszysty. Należy go jedynie prać bez środków wybielających oraz suszyć w naturalny sposób, bez użycia suszarek bębnowych i długotrwałej ekspozycji na słońce. Dywan jest zawsze czysty bez naszej żmudnej pracy lub pieniążków wydanych w pralni. Wszystko po to aby było przytulnie i przyjemnie oraz aby ocieplić pokój dziecięcy wyposażony w meble dla dzieci. Dywany dziecięce umożliwiają doskonałą izolację termiczną w trakcie zabawy na podłodze a podkład lateksowy ubezpiecza dywan przed niekontrolowanym przemieszczaniem się a co za tym idzie zabezpiecza dziecko przed pośliźnięciem się i upadkiem.

Dywan do prania, czyli dywan do salonu lub sypialni

Nowomodne dywany dysponują niezwykle uniwersalnymi wzorami, a każdy unikatowy wzór doskonale nadaje się także jako dywan do prania w pralce, do salonu lub sypialni. Dywany do salonu stanowią atrakcyjną dekorację wnętrza i przeważnie wyznaczają granicę, dzielącą strefę wypoczynkową od jadalnianej. Zapewniają doskonałą izolację termiczną i ochraniają stopy przed zimnem podłogi, szczególnie jeśli wolimy chodzenie na boso. Bardzo często ulegają zabrudzeniu przez wylany napój, kawę itp ale także mają tendencje do nagromadzania kurzu, dlatego możliwość prania w pralce jest tutaj tak samo cenna. A co z sypialnią? Nie możemy sobie wyobrazić wnętrza sypialni bez delikatnego i cieplutkiego dywanu do sypialni przy łóżku. Wstając rano i kładąc nogi na podłodze, czujemy sympatyczny i miły dotyk bawełnianych lub wełnianych włókien i od razu dzień staje się milszy. Rozmaitość kształtów i kolorów zezwala nam dostroić odpowiedni dywan do każdego z pomieszczeń a w dodatku zmienić jego miejsce docelowe, jeśli ogarnie nas na to ochota. Wielofunkcyjne wzory dopasują się jednocześnie do kilku rodzajów i stylów wnętrz, dlatego kiedy znudzi się nam już dywan w salonie, możemy go położyć w innym pomieszczeniu i uczynić z niego dywan do sypialni.

Modne wzory dywanów do prania w pralce

Teraźniejsze wzory dywanów do prania w pralce różnią się w dużym stopniu od tych sprzed dekady, które zaopatrywały aranżacje salonów naszych rodziców. Dziś na czasie są dywany w geometryczne wzory, szlaczki i zygzaki. Modna kolorystyka dywanów to przede wszystkim jasne beże, brązy i kolory natury. Dywany dziecięce to z kolei iście bajkowe historie, które swoimi krojami i kształtem przeniosą nas do dziecięcego świata zabawy. Na sam widok dywanów w kształcie gwiazdek, księżyców czy ciasteczek, mamy ochotę się pobawić i spędzić więcej czasu w pokoju dziecięcym. Atrakcyjnym trendem są także frędzle, bogate zakończenia lub nawet dodatkowe elementy w formie poduszek przymocowywanych na rzep do dywanu lub wzory z liczbami lub alfabetem. Warto także pamiętać, że dywany do prania w pralce doskonale sprawdzą się w domach, w których mieszka pies lub kot. Dzięki tej opcji gubiąca się sierść lub zabrudzenia po spacerze nie będą już kłopotem.

Artykuł sponsorowany

Kontakt do redakcji:

E-mail: support@lira.net.pl