Jak otrzymać darmowy terminal płatniczy?

Jak otrzymać darmowy terminal płatniczy?

Fundacja Polska Bezgotówkowa uruchomiła program skierowany do mikro i małych przedsiębiorców, którzy do tej pory nie udostępniali swoim klientom możliwości płatności bezgotówkowych. W jego ramach przedsiębiorca może otrzymać terminal bez abonamentu. Co więcej, przedsiębiorcy mogą w ramach programu otrzymać do 3 terminali za 0 zł!

Właściciele punktów handlowo-usługowych często nie oferują swoim klientom możliwości dokonywania płatności bezgotówkowych w obawie przed kosztami, które wiążą się z zakupem i używaniem terminali płatniczych.

W związku z tym gotówka często wciąż jest niezbędna do zrobienia zakupów na targu, bazarze, w niektórych sklepach osiedlowych, a także punkach usługowych. Wciąż często gotówką trzeba też płacić w gabinetach lekarskich – np. dentystycznych, a także salonach fryzjerskich i kosmetycznych.

Tymczasem okazuje się, że na braku terminali kart płatniczych najwięcej tracą… przedsiębiorcy. Konsumenci, jak sami przyznają w licznych badaniach opinii publicznej, są skorzy do wydania większych kwot płacąc kartą. Część z nich rezygnuje także z zakupów w miejscu, w którym nie jest przyjmowana płatność kartą.

Idealną okazją do udostępnienia tej formy płatności dla swoich klientów jest progeam Fundacji Polska Bezgotówkowa, który powstał z inicjatywy m.in. Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Związku Banków Polskich i organizacji płatniczych. W jego ramach przedsiębiorca może dostać za darmo do trzech terminali płatniczych bez abonamentu.

Jak otrzymać darmowy terminal bez abonamentu?

Dzięki programowi Polska Bezgotówkowa możesz, jako przedsiębiorca, uzyskać do trzech terminali płatniczych za darmo, a także ofertę 0 proc. prowizji przez 12 miesięcy przy transakcjach dokonywanych kartami Visa i Mastercard i wsparcie techniczne.

Ponadto, swoje wsparcie oferuje także eService, który zapewnia terminal płatniczy na własność, 0 proc. prowizji przez 12 miesięcy przy transakcjach dokonywanych kartami Diners Club, UPI i płatnościami BLIK. Więcej na temat oferty dowiesz się na stronie Bez Gotówki https://bezgotowki.pl/oferta.

Program Polska Bezgotówkowa skierowany jest do przedsiębiorców, którzy w ciągu ostatniego roku nie przyjmowali płatności kartami płatniczymi oraz do tych, którzy otwierają nowy biznes. By otrzymać terminal, na stronie BezGotowki.pl należy wybrać odpowiednie, dopasowane do potrzeb swojego przedsiębiorstwa urządzenie, następnie wypełnić zgłoszenie, przejść weryfikację i… oczekiwać na kuriera z dostawą.

Kontakt do redakcji:

E-mail: support@lira.net.pl