Kosmetyki samochodowe 4Nano

Kosmetyki samochodowe 4Nano

Polski rynek chemii samochodowej coraz bardziej się rozrasta, a na półkach sklepów z kosmetykami oraz w magazynach studiów detailingu pojawiają się coraz doskonalsze produkty. Właśnie w dobie rozwoju rynku detailingu, uwagę przykuwa jedna z polskich firm - 4nano – producent kosmetyków, past polerskich, akcesoriów detailingowych i powłok ceramicznych.

Marka 4nano powstała w 2011 roku i swoją ofertę zapoczątkowała wdrażając kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji lakieru samochodowego. Szybko jednak rozwinęła skrzydła i dwa lata później zaprezentowała konsumentom nową, dotychczas rzadko stosowaną powłokę ceramiczną „4nano Sapphire”. Była to wówczas jedna z pierwszych powłok ceramicznych, gdyż najpopularniejszymi rozwiązaniami na rynku były wtedy woski i powłoki kwarcowe, charakteryzujące się zdecydowanie mniejszą trwałością, niż nowy produkt polskiej marki. Dziś marka 4nano posiada szeroką gamę produktów, własne studio detailingu w Katowicach, a także 18-stu partnerów akredytowanych wykorzystujących jej technologię powłok ceramicznych.

Przechodząc do wspomnianych wcześniej kosmetyków samochodowych, należy wspomnieć o szerokiej gamie oferowanych przez 4nano preparatów. Wśród nich znajdziemy bowiem praktycznie każdy produkt, jaki będzie potrzebny do pielęgnacji zarówno wnętrza samochodu, jak i jego karoserii i kół. 4nano rozszerzyło swoją ofertę o środki takie jak quick detailery, APC, deironizery, dressingi do opon i wiele innych preparatów doskonałej jakości.

Produktami o bardzo wysokiej renomie są przede wszystkim 4nano Rim Protect i 4nano Premium Vision. Produkty te należą do jednych z najlepszych pośród dostępnych na rynku, a także przyciągają konsumentów dobrą ceną. Rim Protect jest preparatem dostosowanym do zabezpieczenia felg aluminiowych. Dzięki temu preparatowi felgi zyskają ochronę trwającą nawet przez sześć miesięcy, a wydajność jednego opakowania pozwala na zabezpieczenie czterech kompletów.  Premium Vision z kolei jest środkiem służącym do zabezpieczenia szyb samochodowych, oferujący nie tylko lepszą widoczność podczas jazdy w niesprzyjających warunkach pogodowych, ale także częściową ochronę szyby przed powstawaniem mikrozarysowań na jej powierzchni. Ponadto zmniejsza ona efekt przywierania pancerzyków owadów rozbijających się na powierzchni szkła.Oryginalne kosmetyki marki 4Nano znaleźć można na https://sklep.motogo.pl/4nano-m40 >>

Produkty 4nano są więc wydajnym i skutecznym rozwiązaniem w dziedzinie pielęgnacji pojazdów. Oferują doskonały efekt wizualny, zabezpieczają lakier na długi czas, a także charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością. 4nano to jedna z rodzimych marek, które stawiają na prężny rozwój, inwestycję w najlepsze technologie i wysoką jakość oferowanych produktów, a w nadchodzącym czasie może ponownie uraczyć konsumentów kolejnymi świetnymi  środkami czyszczącymi i konserwującymi.

Kontakt do redakcji:

E-mail: support@lira.net.pl