Krówka - słodki upominek

Krówka - słodki upominek

Krówki to cukierki, które po bardzo długiej przerwie powracają do łask. W ostatnim czasie można bowiem zaobserwować tendencję, że powracamy myślami do tego, jak było kiedyś. Tęsknimy za światem bez telefonów komórkowych, gdy cały dzień spędzało się na podwórku. I tęsknimy też za dobrymi smakami z dzieciństwa. A jednym z takich smaków są właśnie krówki. Te niesamowite cukierki przypominają nam nasze dzieciństwo. i przypominają kłótnie o to, w jakiej wersji są lepsze. Jedni uwielbiali, gdy się ciągły, inni gdy były już całkiem kruche. W każdym bądź razie każda z tych dwóch wersji miała rzesze zwolenników. I być może to właśnie ten sentyment do smaku sprawia, że dzisiaj cukierki często wybierane są na słodki upominek dla gości weselnych.

Moda na weselne słodkości

Ta moda na polskich weselach pojawiła się stosunkowo niedawno. Dość szybko jednak podbiła nasze serca. Drobny upominek stawiany na talerzu każdego gościa to niezwykle sympatyczny akcent. Ogólnie pomysł ten podoba się wielu osobom. Nawet, jeśli na co dzień za słodyczami nie przepadają.

A gdzie takie krówki weselne należy zamówić? Oczywiście w firmie, która zajmuje się ich opakowaniami. Absolutnie nie należy szukać nigdy producenta cukierków. On zajmuj się tylko procesem produkcyjnym oraz opakowaniem cukierków w tradycyjny sposób reklamujący cukiernię. Opakowaniami okolicznościowymi zajmuje się ktoś zupełnie inny. jeśli więc i Ciebie interesują krówki na wesele - koniecznie takiej firmy poszukaj nieco wcześniej.

Krówki na indywidualne zamówienie

A jak takie krówki wyglądają? To już zależy od indywidualnego pomysłu osoby, która je zamawia. Firma oczywiście ma zawsze pewne propozycje projektów, ale nigdy nie ogranicza się do własnych pomysłów. Bierze pod uwagę to, że wesela bywają dzisiaj bardzo spersonalizowane. Pewne rozwiązania, co do dekoracji, czy motywu przewodniego to kwestia bardzo indywidualna. Dlatego też zawsze można napisać do firmy, która zajmuje się dostarczaniem weselnych cukierków i przedstawić jej swoje własne wymagania. Firma na podstawie dostarczonych informacji przygotowuje projekt i wysyła go zawsze do osoby zamawiającej w celu zgłoszenia uwag lub pełnej akceptacji. Na etapie projektu można bowiem wprowadzać szereg zmian. I warto o tym pamiętać, bo gdy papierki będą już wydrukowane, nie będzie możliwości stworzenia innego projektu.

Kiedy najlepiej zamówić cukierki? Gdy mamy już potwierdzoną liczbę gości. Po to właśnie wysyła się zaproszenia dużo wcześniej, aby goście mieli czas potwierdzić, ilu ich będzie. Najpóźniej na trzy tygodnie przed weselem zawsze są informacje, ile osób rzeczywiście będzie. Te trzy tygodnie to wystarczający czas, aby zorganizować takie właśnie rzeczy, jak słodki upominek. To czas, kiedy można na spokojnie dopracowywać szczegóły, bo najważniejsze kwestie są już załatwione. 

A co zrobić, gdy w naszej okolicy nie ma sklepu, który zajmuje się dostarczaniem takich właśnie rozwiązań? Wówczas najlepszym rozwiązaniem staje się nawiązanie współpracy ze sklepem internetowym. Współpraca ta wygląda właściwie tak samo, jak w przypadku sklepu tradycyjnego, z tymże nie trzeba nigdzie chodzić, aby wszystko załatwić. Poprzez stronę internetową można ustalić wszystkie warunki współpracy. Za pośrednictwem maila można natomiast obejrzeć gotowe już projekty i zgłosić do nich uwagi lub dokonać akceptacji. Samo odebranie krówek też nie stanowi większego problemu. Firmy oferujące krówki weselne współpracują z firmami kurierskimi. Te z kolei mając do transportu taki towar, jak krówki na wesele, transportują je w warunkach, które pozwalają cukierkom zachować nie tylko walory smakowe, ale też ich świeżość. Dowożą je w stanie idealnym. 

 

Materiał partnera zewnętrznego

Kontakt do redakcji:

E-mail: support@lira.net.pl

Warto zobaczyć