Magazyny self storage w Warszawie – najlepsze lokalizacje

Magazyny self storage w Warszawie – najlepsze lokalizacje

Rynek powierzchni magazynowych w Polsce od lat rozwija się bardzo dynamiczne. Prym wiedzie Warszawa, która dla deweloperów jest najatrakcyjniejszym miastem w kraju. To najlepsza lokalizacja biznesowa, gdzie firmy szukają nie tylko biur na wynajem, ale i magazynów.

Warszawa liderem na polskim rynku

Ponad połowa zasobów magazynowych Polski znajduje się w Warszawie. Przeznaczone na wynajem magazyny self storage na Mokotowie w Warszawie oraz w innych dzielnicach odznaczają się bardzo wysokim standardem – dlatego wzbudzają tak duże zainteresowanie ze strony firm i klientów indywidualnych. Usługa self storage w Polsce obecna jest od niespełna 10. lat, a więc bardzo krótko, jednakże przez ten czas Warszawa zdobyła znaczące uznanie ze strony deweloperów i klientów. Wynajmując magazyn self storage na Mokotowie bądź w innej części Warszawy, klienci zyskują krótko- lub długoterminowy dostęp do świetnie przygotowanej powierzchni magazynowej. Na rodzimym rynku działa kilka firm świadczących tego rodzaju usługi, np. Kangu Self Storage.

Gdzie w Warszawie szukać obiektów typu self storage?

Magazyny samoobsługowe usytuowane są w różnych punktach Warszawy. Najwięcej zalet z punktu prowadzenia biznesu ma Śródmieście, ale nie mniejszą popularnością cieszą się np. magazyny self storage na Mokotowie w Warszawie. Warto przy tej okazji nadmienić, iż Mokotów jest bardzo dynamicznie rozwijającą się dzielnicą, która w przeciągu ostatnich paru lat mocno zmieniła swe oblicze. Z typowego zagłębia biurowego przekształciła się w nowoczesne miejsce do życia i pracy.

Usługa self storage w Warszawie – ile to kosztuje?

O fenomenie magazynów samoobsługowych w dużej mierze decydują niezwykle korzystne – w porównaniu z tradycyjnymi magazynami – ceny najmu. Średnio magazyn self storage na Mokotowie lub w innej dzielnicy o powierzchni 1 m kw. można wynająć za 80-130 zł (jest to cena netto za miesiąc). Za boks o powierzchni 3 m kw. trzeba zapłacić przeciętnie ok. 240 zł netto za miesiąc. Jest to rozwiązanie, na którym firmy potrzebujące powierzchni magazynowej mogą sporo zaoszczędzić. Więcej na https://kangu24.com/pl/magazyn-self-storage-warszawa-mokotow/.

Artykuł sponsorowany

Kontakt do redakcji:

E-mail: support@lira.net.pl