Meble Bellamy - dlaczego są tak wyjątkowe?

Meble Bellamy - dlaczego są tak wyjątkowe?

Obowiązkowym wyposażeniem każdego pokoju są meble – wypoczynkowe i do przechowywania.

Nie inaczej jest w przypadku pokoi dziecięcych, których wyposażenie powinno być estetyczne i funkcjonalne. Nie bez znaczenia pozostaje to, czy będzie ono bezpieczne w użytkowaniu przez dziecko. Takie założenia w całości spełniają np. meble Bellamy. Czym się one charakteryzują?

Co to za meble?

Meble Bellamy są już produkowane i sprzedawane na polskim rynku od ponad 15 lat. Cały czas zwiększana jest oferta produktowa marki, która dostosowywana jest do zmieniających się gustów najmłodszych użytkowników oraz ich rodziców. Meble Bellamy obejmują komplety mebli dziecięcych, które dostosowane są idealnie do potrzeb najmłodszych.

Dlatego w ofercie tej marki znalazły się między innymi:

  • kołyski dla dzieci wykonane z drewna bukowego,
  • pojemniki na zabawki,
  • lniane baldachimy,
  • przewijaki na komodę i tym podobne.

Meble Bellamy to przede wszystkim drewniane meble dla dzieci od urodzenia, jak i dla dzieci starszych oraz dla młodzieży. Są nie tylko ładne, ale może przede wszystkim funkcjonalne.

Co cechuje meble Bellamy?

Fakt, że meble tej marki są produkowane z najwyższą starannością, z drewna, sprawia, że są one solidne i trwałe, a przy tym ekskluzywne. Można wybierać komody, biurka i regały do pokoju dziecięcego, które odznaczają się minimalizmem. Dlatego pasują one właściwie do każdego wnętrza, w którym zostaną umieszczone. Meble Bellamy można również kupować w różnych zestawach o czym przeczytacie na https://www.lampsandco.pl/blog/aranzacje/meble-bellamy. Mebelki marki Bellamy pozwolą na stworzenie w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym bezpiecznego, przytulnego azylu w iście skandynawskim stylu. Meble tej uznanej marki meblowej dla dzieci są cenione przez kupujących za klasyczne kształty oraz łagodną, całkiem neutralną kolorystykę. Dzięki nim można dla swojego dziecka zaprojektować i wykonać taką aranżację pokoju, która mu się spodoba. Meble Bellamy oferuje m.in. sklep internetowy Lamps & Company, wraz z bawełnianą pościelą czy ozdobnymi poduszkami do łóżek i na kanapę.

Artykuł sponsorowany

Kontakt do redakcji:

E-mail: support@lira.net.pl