Płytki łazienkowe Cersaniy - przegląd kolekcji

Płytki łazienkowe Cersaniy - przegląd kolekcji

Nie każdy urządzając wnętrze zastanawia się przede wszystkim nad eksperymentowaniem. Nie brakuje osób kochających przede wszystkim tradycyjne wzornictwo i sprawdzoną kolorystykę. Pewne trendy są ponadczasowe i zachwycają wcale nie mniej niż nowoczesne aranżacje. Zwolennicy takiego podejścia z pewnością będą zachwyceni tym, co ma im do zaoferowania kolekcja Tulisa. Te proste płytki z liniową fakturą z pewnością nie zasługują zresztą na to, aby nazywać je przeciętnymi. Ich znakiem rozpoznawczym jest oryginalne inserto stawiające na motyw sześcianu, popularny i ponadczasowy. Całość dopełnia listwa, a sama kolekcja sprawia, że stworzenie wymarzonego wnętrza staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Szlachetny produkt jest uzupełniony o oryginalną płytkę podłogową. Ta powstało na bazie drewna i nie tylko kontrastuje z całością, ale również sprawia, że aranżacja staje się bardziej stabilna.

Cersanit – łazienka nowoczesna i elegancka

Firma Cersanit stawia na projektantów wysoko cenionych w branży i nie robi tego przez przypadek. To przecież właśnie oni, tworząc całkiem nowe kolekcje, są w stanie brać pod uwagę zmieniające się potrzeby klientów. Doskonale widać to choćby na przykładzie płytek łazienkowych Cersanit stanowiących znakomite źródło inspiracji dla wszystkich tych osób, które nadal nie mają pewności, jakie kafelki wybrać. Gotowe aranżacje sprawiają, że bez trudu można wybrać nie tylko wiodące kolory, ale również ożywiające wnętrze dekory sprawiające, że zyskuje ono na indywidualnym rysie. Dziś szczególnie dużą popularnością cieszą się te z płytek, które imitują beton oraz kamień. Także gres jest zaliczany do materiałów uznawanych za wyjątkowo popularne. Tu warto wspomnieć także o tych kolekcjach, które z powodzeniem łączą połysk i matowe fragmenty.

Ceramika Cersanit – charakterystyka

Marka Cersanit jest doskonale znana tak jako synonim jakości, jak i starannego wykonania. Jeśli stawiamy na tego rodzaju płytki łazienkowe możemy więc mieć pewność, że jednym z ich znaków rozpoznawczych będzie trwałość utrzymująca się przez lata. Nowoczesna łazienka w wersji proponowanej nam przez Cersanit zwraca na siebie uwagę także dlatego, że jest pomieszczeniem funkcjonalnym, nie może być jednak inaczej, jeśli weźmie się pod uwagę gres i jego właściwości. Kafelki posiadają właściwości poślizgowe, a jednocześnie nie trzeba wcale wkładać zbyt wiele wysiłku w ich czyszczenie. Ceramika Cersanit jest, w związku z tym, doskonałą inwestycją w przyszłość i możemy mieć pewność, że w najbliższych latach nie będzie mowy o remontach.

Plusem propozycji przygotowanych przez firmę Cersanit jest także ich uniwersalność. Przykładem może być tu cieszącą się dużym uznaniem kolekcja Omeka z powodzeniem wykorzystywana tak w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wnętrzach. Obecnie największą popularnością wydają się cieszyć płytki łazienkowe 30 na 30 centymetrów, wysoko cenione między innymi dlatego, że układa się je z łatwością, w krótki czasie. Duża popularność jest też charakterystyczna dla rektyfikowanych płytek Cersanit Luna nie wymagających fugowania, a tym samym łatwych w utrzymaniu w czystości.

https://modnalazienka.pl/

Kontakt do redakcji:

E-mail: support@lira.net.pl