Sanatorium miłości

Sanatorium miłości

źródło: styl.fm

Jesień życia wcale nie musi być nudna i pozbawiona namiętności. Telewizja Polska udowadnia to w jednym spośród swoim programów, którym jest Sanatorium miłości, w którym kilkunastu nieznajomych po 60 roku życia spotyka się, aby razem skorzystać z atrakcji, oferowanych przez uzdrowisko w Ustroniu. Mają szansę zbierać zupełnie nowe doświadczenia życiowe, a nawet i znaleźć kolejną miłość życia. Czy im się to uda? Być może. Warto oglądać ten program i się o tym przekonać na własne oczy.

Sześciu dojrzałych mężczyzn i sześć dojrzałych kobiet spotyka je w Sanatorium w Ustroniu. Wszyscy są optymistycznie do życia nastawionymi ludźmi, mającymi bogate doświadczenie życiowe. Są zdecydowani na przełamywanie stereotypów, apatycznego, znudzonego życiem seniora, który tylko i wyłącznie siedzi przed telewizorem i nie ma zbyt interesujących zajęć. Odznaczają się także ogromnym apetytem na życie, są bardzo aktywni, ciągle ciekawi świata i pełni energii. Nie przerażają ich nowe wyzwania, chociaż przyjeżdżają do Sanatorium nie tylko z pewnymi oczekiwaniami, ale również i z obawami.  

Dzięki prowadzącej Marcie Manowskiej mamy szansę na poznanie ich poruszających historii i obserwowanie tworzących się między nimi relacji, nie tylko romantycznych, ale też przyjacielskich. Program o którym mowa nie ma być stricte nastawiony wyłącznie na randki. Daleko mu także do bardzo krzykliwego reality show. Fabuła skupia się na pokazywaniu pozytywnych stron życia na emeryturze. Ma także za zadanie zachęcać seniorów do tego, aby zmieniali własne nastawienie - koniec z myśleniem, iż w wieku dojrzałym nic już na nas nie czeka. Życie zaczyna się przecież właśnie po 60 roku życia. 

Mówi się, iż program Sanatorium Miłości ma zastąpić inne reality show - ,,Rolnik szuka żony". Jedno pozostaje pewne. Fabuła o relacjach między emerytami spotkała się ze sporym zainteresowaniem wśród widzów. 

Kiedy oglądać?

Sanatorium Miłości miało już swoją premierę. Po raz pierwszy wyemitowano ten program 20 stycznia o godzinie 21.15. Będzie on emitowany w każdą niedzielę o tej samej godzinie. 

Kto jest prowadzącym w tym programie? 

Program Sanatorium Miłości prowadzi znana już z innych programów prezenterka telewizyjna Marta Manowska (prowadziła również program ,,Rolnik szuka żony").  

Na czym polega program?

Uczestnicy programu Sanatorium Miłości to 12 osób, które różnią się od siebie życiowym doświadczeniem, pasją, osobowością i charakterem. Są seniorzy z różnorodnych zakątków naszego kraju. Osoby biorące udział w tymże programie znajdują się w wieku od 60 do 72 lat. 

Łączy ich jednakże jeden fakt - są samotni i pragną to zmienić. W dwóch legendarnych, kolorowych Nyskach, ruszają do przepięknego uzdrowiska znajdującego się w Ustroniu. Tam każdy z bohaterów otrzymał pokój dwuosobowy, a tym samym otworzył się przed nimi zupełnie nowy rozdział w życiu. Być może stanie się to początkiem wspaniałej przyjaźni, a może i czegoś więcej? Warto przekonać się co będzie się działo w tym nowym reality show w każdą niedzielę o godzinie 21.15.

https://styl.fm/tagi/sanatorium-milosci

Kontakt do redakcji:

E-mail: support@lira.net.pl