Shiny Garage - gwarancja dobrze wykonanego zadania

Shiny Garage - gwarancja dobrze wykonanego zadania

Shiny Garage sklep to marka, która została stworzona w 2012 roku. Zajmujemy się produkcją kosmetyków samochodowych. Możliwe, że słyszysz o nich pierwszy raz, ale z pewnością warto zatrzymać się przy nich na dłużej. Zagwarantują one dobry wygląd Twojego samochodu - zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Zazwyczaj decydujemy się na to, by myjnia umyła samochód za nas, ale jeśli nie zrobimy tego sami, to nie daje to takiej radości z wykonanego zadania. Nie wspominając już o tym, że ręcznie wyczyszczony i zadbany samochód prezentuje się znacznie lepiej. Shiny Garage sklep wyróżnia się dodatkowym niezwykle zachęcającym aspektem. Do naszych produktów dołączamy dodatek w postaci ich niezwykłego zapachu. Przyjemne doznania zapewnią Ci połączenia nietypowych zapachów - np. morning dew - zapach rosy.

Co możesz znaleźć?

Tradycyjnie pragniemy przedstawić Ci ofertę naszych produktów, które będziesz mógł wybrać, by dodatkowo zatroszczyć się o odpowiednie utrzymanie Twojego samochodu. Shiny Garage cały czas doskonali swoje produkty, po to, byś ty mógł wybierać wśród najlepszych z nich:

  • Shiny Garage D-Tox Iron&Fallout Remover - środek, który usuwa zanieczyszczenia pochodzenia metalicznego. Skutecznie usuwa cząsteczki rdzy i metalu z powierzchni malowanych, a także szkła, chromu, a nawet gumy. W czasie czyszczenia może pojawić się efekt krwawienia, w wyniku reakcji z zanieczyszczeniami.
  • Shiny Garage Back2Black Polymer Tire Dressing - nowa formuła znanego już preparatu, który nada satynowe wykończenie oponom Twojego samochodu. Zabezpieczy je również przed zniszczeniem na dłuższy okres. Łatwa aplikacja oraz wysoka odporność.
  • Top Brush - pędzelek do czyszczenia, przeznaczony zarówno do środka samochodu, jak i na zewnątrz. Wysokiej jakości włosie oraz brak metalowych elementów sprawia, że jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. Średnica to 19 mm.
  • Shiny Garage Monster Wheel Cleaner - produkt do regularnego mycia felg. Dzięki swojej żelowej konsystencji może dłużej oddziaływać na zanieczyszczenia. Przy odpowiedniej aplikacji będzie on w stanie dotrzeć do nawet najtrudniejszych miejsc. Dodatkową zaletą jest dodatek środka deironizującego, dzięki czemu preparat ten usuwa również metaliczne zanieczyszczenia z powierzchni felg.
  • Shiny Garage Leather Brush - odpowiedni do czyszczenia skóry. Właściwie dobrane włosie gwarantuje bezpieczeństwo pracy na delikatnym materiale. Wyczyści tapicerkę - zarówno na sucho, jak i na mokro i w żaden sposób nie zniszczy przy tym powierzchni. Bez problemu dociera do wszystkich zakamarków.

Pewna i interesująca oferta

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to dodatkowo zachęcamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej. Sklep MotoGo umożliwia Ci zapoznanie się z ofertą Shiny Garage, która teraz staje się jedną z najbardziej atrakcyjnych. Jeśli Twój samochód to faktycznie członek rodziny, to nie pozwolisz mu, by pokazał się na ulicy niezadbany. Więcej na sklep.motogo.pl >>

Kontakt do redakcji:

E-mail: support@lira.net.pl