Za co kochamy iPhone 8?

Za co kochamy iPhone 8?

Co roku na rynku pojawia się nowy zestaw iPhone'ów, a każdy z nich jest nieprzyzwoicie dobrym urządzeniem. W poprzednim roku na rynku pojawił się iPhone 8 – jeden z najlepszych flagowych applowskich produktów. Co sprawia, że iPhone 8 jest wart uwielbienia, jakie wywołał wśród miłośników telefonów Apple? Przedstawiamy jego największe zalety:

ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE

Czy ty też masz dosyć plączących się wszędzie kabli, o które ciągle się potykasz? Jeśli tak, iPhone 8 zostanie miłością twojego życia. Okazuje się, że piękny szklany tył tego telefonu nie jest taki ze względów estetycznych. Służy on właśnie do bezprzewodowego ładowania. Oczywiście, jeśli jesteś fanem klasyki, możesz używać także standardowej ładowarki. Tylko po co?

ŚWIETNE GŁOŚNIKI

Jeszcze nie tak dawno temu głośniki iPhone'a były dość słabe. Teraz już nie są. W iPhone 8 Apple zainstalował dwa głośniki z prawdziwie zaskakującym efektem. Telefon wprawdzie nie zastąpi wieży Hi-Fi podczas imprezy domowej, ale do oglądania filmu czy do gier nadaje się fenomenalnie.

DOSKONAŁE KAMERY

Specyfikacje aparatów iPhone'a 8 są podobne do jego poprzedników, ale w połączeniu z innymi funkcjami oprogramowania dają głębszy kolor i wyraźniejsze szczegóły, niezależnie od tego, czy kręcisz film w płonącym słońcu, czy wieczorem.

APLIKACJE

Aplikacje to kolejny powód, dla którego uwielbiamy urządzenia Apple. Oczywiście, na Androida też jest pełno dobrych gier i aplikacji, ale raczej nie prędko będą mogły się równać z tymi z App Store. Pod względem jakości aplikacji iOS ciągle rządzi. Być może będzie tak już zawsze.

WYGLĄD

Nie każdy pieje z zachwytu nad designem nowych iPhone'ów. Niektórym z nich być może faktycznie brakuje fantazji. Nie jest jednak prawdą, że wygląd iPhonów nie jest udany. Każde z tych urządzeń zaprojektowane zostało z dużą dbałością o estetykę, nie tracąc przy tym ani trochę na jakości. Kiedy bierze się do ręki iPhone 8, ma się wrażenie, że ten telefon jest nie tylko ładny, ale też starannie wykonany i odporny na czynniki mechaniczne. Prawdą jest, że większość telefonów Apple wygląda podobnie, ale rozpoznawalność jest przecież dużą wartością. Nie tylko dla tradycjonalistów.

WYŚWIETLACZ TRUE TONE

Domyślnie wyświetlacz True Tone powoduje, że twój iPhone śledzi światło otoczenia i odpowiednio dostosowuje do niego swój wyświetlacz. Na początku wydaje się to dziwne - wszystko jest nieco żółtawe. Ale jeśli weźmiesz do ręki starsze iPhone'y, szybko się zorientujesz, że to, co widzisz na ekranie,  wygląda w porównaniu z True Tone bardzo sztucznie.

Zapraszamy na stronę iSpot.pl

 

Materiał zewnętrzny

Kontakt do redakcji:

E-mail: support@lira.net.pl

Warto zobaczyć