Renault Koleos - przestronny SUV francuskiej firmy

Renault Koleos - przestronny SUV francuskiej firmy

Pierwszy crossover Renault, Koleos, został zaprezentowany podczas Salonu Samochodowego w Genewie w 2000 roku. Renault Koleos został opracowany przez Renault, Samsung Motors i Nissana we współpracy. Model został poddany liftingowi w 2011 r. Ulepszono reflektory, grill i tylne światła. Wnętrze nie uległo większym zmianom. Plastikowe części deski rozdzielczej są wysokiej jakości od czasu produkcji tego pojazdu.

Wyposażenie jest jak najbardziej zbliżone do samochodów terenowych. dołożono wszelkich starań przy konstrukcji Renault, Koleos. Dane techniczne mają się następująco: kierowca ma do wyboru trzy tryby pracy skrzyni biegów. Domyślnym jest tryb 2WD, który napędza tylko przednie koła. Tryb automatyczny jest przydatny w trudnych warunkach drogowych. Jeśli chcesz stale napędzać wszystkie cztery koła, możesz wybrać tryb LOCK. Gdy prędkość pojazdu osiągnie maksymalnie 40 km/h, hamulce wielotarczowe będą stale przekazywać moc napędową na tylne koła.

Nowe Renault Koleos opinie ma bardzo pozytywne. Nowe wersje są wyposażone w automatyczny system wspomagania ruszania pod górę, który aktywuje się podczas jazdy na drodze o nachyleniu większym niż 10%. Pomaga to zapobiec poślizgowi pojazdu. Przycisk aktywuje system kontroli prędkości zjazdu. Renault Koleos jest dostępny z trzema różnymi silnikami: benzynowym 2.5 16V o mocy 171 KM oraz wysokoprężnym 2.0 dCi o mocy 150 KM lub 173 KM. Silnik wysokoprężny jest wspólnym produktem Renault i Nissana, podczas gdy silnik benzynowy pochodzi wyłącznie od japońskiej marki.

Pierwsza wersja Renault Koleos I została wydana w 2008 roku; druga wersja w 2016 roku. Samochód został wycofany z rynku brytyjskiego cztery lata później z powodu słabej sprzedaży. Dyrektor generalny Renault ogłosił jeszcze w tym samym miesiącu, że Renault Koleos nie otrzyma bezpośredniego następcy. Wersja Zen jest wyposażona w podstawowy zestaw funkcji, w tym 6 poduszek powietrznych i tempomat. Posiada również automatyczną dwustrefową klimatyzację, asystenta cofania i światła przeciwmgielne z doświetlaniem zakrętów.

Renault Koleos

Leasing Renault - prosty sposób na finansowanie

Zaczynamy się zastanawiać, jakie są formalności i jak możemy go sobie sprawić. Renalut koleos w leasingu nie jest w żaden sposób problematyczny. System jest prosty i dostępny dla wszystkich, decyzje zapadają szybko, a umowy cechują się ponadprzeciętną elastycznością.

Renault - leasing konsumencki

Leasing konsumencki Renault to kolejna łatwa i przystępna opcja.

Wątpliwości pojawiają się, gdy osoby fizyczne analizują ten rodzaj finansowania. Czy leasing jest opłacalny? Czy moja zdolność kredytowa wpłynie na to, czy go otrzymam? Co w przypadku opóźnień w płatnościach? Musimy wyjaśnić - zdolność kredytowa nie ma większego znaczenia, a uzyskanie leasingu wymaga od nas znacznie mniej wysiłku niż zaciągnięcie kredytu w banku, zwłaszcza jeśli posiadamy już zadłużenie.

Leasingodawcy są bardziej tolerancyjni, jeśli chodzi o opóźnienia w płatnościach i często będą współpracować z klientem w celu osiągnięcia rozwiązania. W przypadku leasingu Renault lub innych marek mamy inny termin na uregulowanie zaległości.

Czy warto wziąć Renault w leasing? To rozwiązanie ma wiele zalet

Tak, czołowe miejsca w rankingach są dowodem na to, że marka jest liderem i potrafi sprostać najwyższym oczekiwaniom. Samochody Renault to klasyki, które oferują bezpieczeństwo i wszechstronność. Są świetnym wyborem dla leasingobiorców, a do tego można je sfinansować z niską ratą.

Ten rodzaj umowy oferuje wiele korzyści podatkowych, dostępność, elastyczność i prostą procedurę. Zdolność kredytowa nie jest szczegółowo analizowana ani obciążana.

Metoda ta jest dostępna zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Do wyboru jest leasing operacyjny, finansowy i konsumencki.

Kontakt do redakcji:

E-mail: support@lira.net.pl