Suknie ślubne – najmodniejsze trendy 2019

Suknie ślubne – najmodniejsze trendy 2019

Anna Kara to ceniona polska projektantka, której dzieła można zakupić w autorskich galeriach przy ulicy Józefa Piłsudskiego w Krakowie oraz na ulicy Mokotowskiej w Warszawie. Jej suknie ślubne charakteryzują się oryginalnymi, niepowtarzalnymi wzorami, których na próżno szukać w modelach sukien innych projektantów.

Moda ślubna w najlepszym wydaniu, czyli suknie Anny Kary

Anna Kara stawia przede wszystkim w swoich dziełach na możliwie jak najlepszą jakość wykonania oraz estetykę. Stara się, aby jej suknie ślubne wyróżniały się naturalnymi tkaninami. Wszystkie kolekcje sukien ślubnych Anny Kary polskiej projektantki są połączeniem klasycyzmu, prostoty oraz - co ciekawe - dodatkami ekstrawagancji, subtelnymi detalami. Są one dedykowane przede wszystkim kobietom, które uwielbiają nawiązania do tradycji, ale jednocześnie starają się nie ulegać codziennym stereotypom.

Cechy sukien ślubnych

Anna Kara, tworząc swoje autorskie suknie ślubne, ma na celu to, aby każda kobieta poczuła się w nich naturalnie oraz komfortowo. Jest to w szczególności ważne w trakcie najważniejszego dniu w życiu, czyli podczas wesela. Suknie mają jednocześnie unikać zbyt dużego przepychu. Suknie ślubne autorstwa Anny Kary są podzielone na - w chwili obecnej - dwie kolekcje. Są to: Campaign oraz Lookbook. Wszystkie modele są szyte na miarę w zgodzie z klasyczną sztuką krawiecką. Każda aplikacja oraz kompozycje koronkowe są naszywane ręcznie, co tworzy suknie jeszcze bardziej wyjątkowymi oraz oryginalnymi. Wykorzystywanie najwyższej jakości materiałów naturalnych, dbałość wykonania oraz zwrócenie uwagi na każdy, nawet najdrobniejszy szczegół sprawia, że modele sukienek Anny Kary charakteryzują się pięknym wyglądem. Co więcej, są chętnie wybierane przez przyszłe Panny Młode. W swoich sukniach Anna Kara stara się każdego dnia podkreślać indywidualizm młodych kobiet. Łączy krawiectwo klasyczne wraz ze współczesnym romantyzmem. Polska projektantka - jak sama przyznaje - nie dąży tylko i wyłącznie do piękna swoich projektów. Jej suknie mają za zadanie przykuwać wzrok, a wygląd ma znacznie głębsze znaczenie.

Kilka słów o projektantce sukien ślubnych

Anna Kara urodziła się w Krakowie, gdzie powstało jej pierwsze studio. Projektantka otrzymała dyplom szkoły projektowania ubioru w 2007 roku. To właśnie w tym roku otworzyła swoją pierwszą pracownię na krakowskim Kazimierzu. W zaledwie kilka lat zyskała sławę. Obecnie doceniają ją czołowe wydawnictwa, a suknie dla Panien Młodych cieszą się popularnością na całym świecie. Projekty Anny Kary znajdują się w salonach na Starym Kontynencie, w Kanadzie, a nawet w Stanach Zjednoczonych. Sława projektów Anny Kary, a także samej projektantki doskonale pokazuje, że autorskie suknie ślubne są niemalże perfekcyjne. Anna Kara na co dzień czerpie swoje inspiracje między innymi z kultury sztuki oraz natury. Takie połączenie pozwala jej budować silną pozycję na europejskiej scenie mody ślubnej oraz tworzyć projekty dla najbardziej uznanych marek prosperujących na niemal całym świecie.

 

Artykuł partnera

Kontakt do redakcji:

E-mail: support@lira.net.pl