Trzy pazury dla poszukiwaczy idealnych klawiatur gamingowych

Trzy pazury dla poszukiwaczy idealnych klawiatur gamingowych

uRage ponownie przejmuje atak i prezentuje dwie niezawodne klawiatury gamingowe, które przypadną do gustu każdemu fanowi rozgrywek RPG, FPS, MMO, MOBA i RTS. Do wyboru mamy bowiem dwie klawiatury membranowe – Lethality oraz Exodus Macro, będące produktami wykonanymi z wysokiej jakości materiału, cechujące się między innymi natychmiastową reakcją podczas klikania, zastosowaniem technologii Anti-Ghosting, podświetleniem LED, a także ergonomiczną podpórką na nadgarstki, która zdecydowanie przydaje się podczas wielogodzinnych sesji.

(Nie)śmiertelne 105 klawiszy

Precyzja i natychmiastowa reakcja: tym powinna wyróżniać się klawiatura dla gracza. I to otrzymujemy od uRage Lethality. Produkt został wyposażony w technologię Anti-Ghosting, a skok klawiszy zwiększa szybkość i skraca czas reakcji gracza. Lethality posiada osiem klawiszy szybkiej reakcji wyróżnione kolorem  dla intuicyjnej obsługi klawiatury. Natomiast ergonomiczna podkładka pod nadgarstki z możliwością odłączenia od klawiatury przydaje się podczas wielogodzinnych sesji gamingowych. Obudowa klawiatury została pokryta miłym w dotyku, gumowym materiałem, który jednocześnie zabezpiecza ją przed zarysowaniem i uszkodzeniami.

Nóżki posiadają antypoślizgową warstwę, więc klawiatura pozostaje stabilna i zawsze na swoim miejscu. Inną, przydatną cechą Lethality jest jej cienki profil. Dzięki temu klawiatura prezentuje się bardzo atrakcyjnie, a kolorowe podświetlenie dopełnia całości. Do modelu dołączony jest ponad metrowy przewód w otulinie oraz oprogramowanie pozwalające dopasowanie funkcji produktu do własnych potrzeb.

Klawiatura do gier

Klawiatura szyta na miarę

Jeśli poszukujemy produktu, który dopasujemy idealnie do siebie, warto rozważyć propozycję uRage Exodus Macro. Model ten wśród 116 klawiszy posiada aż 11, za pomocą których ustawimy odpowiednie makra. Dzięki nim spersonalizujemy produkt pod kontem własnych preferencji i ustawimy wybrane funkcje podczas grania. Dodatkowo klawiatura gamingowa Exodus Macro umożliwia stworzenie pięciu profili, do których można przypisać indywidualne ustawienia takie jak dopasowanie do danej gry lub użytkownika. Podobnie jak w przypadku Lethality, ten model również wyposażony jest w technologię Anti-Ghosting, która umożliwia wciśnięcie kilku klawiszy jednocześnie bez blokowania się. Podobnie rzecz się ma z możliwością blokady klawisza Windows, zwykle przysparzający wielu problemów podczas decydujących rozgrywek.

Natomiast w trakcie nocnych sesji gamingowych z pomocą przychodzi tryb night vision, który reguluje podświetlenie w trzech kolorach. Klawiatura jest dobrze widoczna, a w połączeniu z jej nieregularnym, buntowniczym designem spodoba się estetom. Exodus Macro pokryty jest antypoślizgowym, gumowym materiałem, posiada podpórkę od nadgarstki i cienki profil, które sprzyjają większej ergonomii podczas grania. Wszelkie ustawienia i preferencje jesteśmy w stanie dopasować z pomocą dołączonego dedykowanego oprogramowania.

uRage to nie tylko świetnie wykonane i zaprojektowane klawiatury. To także buntowniczy styl, który doceniają gracze. Szereg ułatwień w postaci programowalnych klawiszy, możliwości ustawienia makr, podświetlenia czy podpórki pod nadgarstki to cechy, które doceni każdy wytrawny gracz. Klawiatury Lethality i Exodus Macro dostępne są w cenach: 59,90 zł oraz 159 zł.

Kontakt do redakcji:

E-mail: support@lira.net.pl