Justin Timberlake, który umie robić show

Justin Timberlake, który umie robić show

Justin Timberlake jednym będzie znany ze swoich występów w filmach, a inni doskonale będą kojarzyli go z jego muzycznej działalności. Nawet, jeśli zatrzymali się na momencie kiedy występował ze swoim zespołem *NSYNC. Jeszcze inni, którzy nie śledzą jego kariery, będą znać go jako „męża Jessicy Biel”. Ile osób, tyle skojarzeń! Timberlake to człowiek o wielu twarzach – jest piosenkarzem, autorem tekstów, aktorem, ale również tancerzem i producentem muzycznym. Kiedyś faktycznie występował ze swoim zespołem *NSYNC. Jest laureatem sześciu nagród Grammy i czterech nagród Emmy.

Kariera JT

Jego kariera rozpoczęła się kiedy miał 11 lat. Występował wtedy w klubie Myszki Miki, gdzie poznał inne gwiazdy, które znane są do dzisiaj – mowa o Britney Spears, Ryanie Goslingu czy Christinie Aguilerze. Dzięki temu zdobył najlepszego przyjaciela – Goslinga, a także swoją przyszłą dziewczynę – Spears. Z kolegami z Klubu Myszki Miki założył w wieku 14 lat boysband o nazwie *NSYNC. Nazwa zespołu wzięła się od ostatnich liter imion członków zespołu. Ich wspólne występy trwały zaledwie 7 lat, a potem ich drogi się rozeszły. W 2002 roku na rynku pojawił się jego debiutancki, solowy album - „Justified”. To tam znajdowały się jego największe hity - „Rock your body” i „Cry me a river”. Cztery lata później wydał „FutureSex/LoveSounds”, gdzie były piosenki „SexyBack” i „What goes around… Comes around”. Później pojawiły się kolejne. Ostatnim albumem jaki wydał jest „Man of the Woods”.

Jakie jeszcze piosenki wylansował Justin Timberlake? „Can’t stop the feeling”, „Mirrors” czy „Suit & tie”. I każda, absolutnie każda odniosła wielki sukces. Widocznie Timberlake ma to w genach! Widać to również po filmach w jakich grał m.in. „Zła kobieta” czy „To tylko seks”.

Tłumaczenia piosenek

Nie zawsze jesteśmy w stanie zrozumieć co śpiewają zagraniczne gwiazdy – nie wszyscy znają język angielski, nie zawsze rozumiemy wszystkie słowa. W tym celu przydają się niezawodne tłumaczenia piosenek. Można je znaleźć m.in. na https://teksty.pinbook.pl/justin-timberlake. Chociaż tutaj są teksty piosenek, tłumaczenia i teledyski do hitów JT – na stronie znajdują się wszystkie większe i mniejsze gwiazdy. Zdecydowanie warto korzystać z tej strony.

Kontakt do redakcji:

E-mail: support@lira.net.pl

Warto zobaczyć