Kurs nurkowania w Warszawie? Czemu nie!

Kurs nurkowania w Warszawie? Czemu nie!

Jeśli mieszkasz w stolicy i masz ochotę zakosztować uroków nurkowania, nic nie stoi na przeszkodzie. Żądnych podwodnych wrażeń zapraszamy do warszawskiego centrum nurkowania Poza Horyzontem: https://pozahoryzontem.pl/. Można tam odbyć szkolenie, a gdy już zdobędzie się potrzebne umiejętności, podjąć mnóstwo nurkowych wyzwań.

Próbne nurkowanie w Warszawie

Wybór dobrej szkoły to jedno z najważniejszych zadań, jakie stoją przed aspirującym nurkiem. Zarówno szkołę, jak i konkretnego trenera można lepiej ocenić po próbnej lekcji nurkowania. Podczas takiego spotkania poznacie podstawowe informacje na temat tego sportu i przekonacie się, czy taka rozrywka w ogóle Was przekonuje. Najprawdopodobniej jedynie utwierdzicie się w swojej decyzji lub złapiecie jeszcze większą zajawkę, ale na wszelki wypadek warto skorzystać z lekcji próbnej i oszczędzić sobie późniejszych rozczarowań.

Dla każdego coś dobrego

Szkoła Poza Horyzontem zajmuje się organizacją szkoleń dla pasjonatów nurkowania. Uczyć może się każdy, niezależnie od posiadanego poziomu. Warszawska szkoła przyjmuje zarówno zupełnych laików, dla których organizowane są kursy od podstaw, jak i wyjadaczy, którzy chcą jedynie podszkolić swoje umiejętności i technikę nurkowania.

Ci pierwsi decydują się zwykle na certyfikowany kurs PADI zwany Open Water Driver (OWD). Z kolei ci drudzy wybierają kursy Advance Open Water Driver (po których można nurkować głębiej niż na 18 m), kursy nurkowania głębokiego oraz specjalistyczny kurs nurkowania w suchym skafandrze.

Ponadto centrum nurkowe zapewnia dostęp do całej listy dodatkowych atrakcji, w tym organizowanych wyjazdów. Jeśli mimo wszystko poczujesz, że masz za mało wrażeń, możesz udać się do szkoły dla instruktorów i samemu zyskać uprawnienia z ramienia PADI!Nurkuj od zaraz!Nie zwlekaj! Już dziś zajrzyj na stronę szkoły Poza Horyzontem (www.pozahoryzontem.pl) lub skontaktuj się z centrum bezpośrednio i sprawdź, kiedy ruszają nowe kursy!

 

Kontakt do redakcji:

E-mail: support@lira.net.pl